• Wpisów:613
 • Średnio co: 3 dni
 • Ostatni wpis:2 lata temu, 14:36
 • Licznik odwiedzin:18 698 / 1901 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
A najgorsze jest to, że bliska CI osoba udaje, że Cię nie zna , bo dla niego ważniejsi są koledzy i inni...
 

 
Zaciskasz pięści, podnosisz głowę i ze łzami w oczach szepczesz, że wszystko się ułoży.
 

 
Bo osoba która mówiła, że nigdy nie zdradzi bo to najgorsza rzecz jaka może się stać w związku właśnie to zrobiła...
 

 
A dziś? Dziś to już tylko pozwalam, by dym nikotynowy przenikał całe moje płuca i działając destrukcyjnie na układ nerwowy, powodował choć na chwilę zaburzenia mojej niepoczytalnej świadomości, która wciąż za Tobą tęskni. Wtedy to przynajmniej, nie odczuwam gromadzącego się w zakamarkach mojej psychiki bólu. Bólu, który jest sprawcą tej o to, kolejnej łzy na moim policzku. I tych o to, jęków wydobywanych przez moje serce, kiedy tylko przed oczami, ukazują się wspomnienia Twoich ostatnich kroków, pomieszanych ze zduszonym pożegnaniem.
 

 
Wróciła i po przekroczeniu progu osunęła się po frontowych drzwiach mieszkania. Zanosiła się płaczem dławiąc łzami. Miała ochotę zabić go za to co zrobił. Rzuciła się na łóżko biorąc w rękę telefon. "Przyjdziesz do mnie." - wyjąkała zapłakanym głosem. Kilka minut i już przy jej łóżku siedziała ona z dużymi lodami. " Pierdolić gnoja " - powiedziała podając jej łyżeczkę.
 

 

Gdy na nią patrzę widzę małą bezbronną dziewczynkę chodź ma ponad metr siedemdziesiąt wzrostu. Małe iskierki w oczach, które z każdym dniem tracą na blasku. Kłamstwo ją zabija, niszczy od środka jej małe dobre i mocno kochające serce. Stawia ją przed wyborem, każe decydować. Kopie ją w tyłek coraz mocniej pokazując jak z dnia na dzień życie jest bardziej podłe. Jak robi z niej wredną i podłą osobę wbrew jej woli.
 

 
Będąc kimś innym tracimy swoją wartość. Wchodzimy w ogromny, szary tłum ludzi. Gubimy się w nim i znikamy. Psychika nam mówi, że jesteśmy wyjątkowy, bo jesteśmy tacy sami, a będąc takim samym jak wszyscy, tak naprawdę jesteśmy nikim. Jesteśmy nic nieznaczącą kopią drugiego człowieka. Żyjemy, bo żyjemy. Nikt nas nie zauważa. Nie mamy nic swojego. Mamy wszystko czyjeś, a to CZYJEŚ jest sztuczne, jest przereklamowane, jest podrobione, bo nie jest nasze. Upodabniając się do kogoś, czym jesteśmy jak nie podróbą ? Tą cholerną podróbą, w której pozornie nam jest dobrze. Powinniśmy być człowiekiem, jakim się urodziliśmy, jakim stworzyli nas rodzice. Powinniśmy być SOBĄ. Mieć SWOJE poglądy, SWÓJ styl, SWÓJ ulubiony typ muzyki, SWÓJ. Charakter, SWÓJ wygląd, SWOJE życie. Powinniśmy mieć wszystko SWOJE nie CZYJEŚ.
 

 
W nocy powinno się spać, a nie siedzieć przy oknie z chusteczką higieniczną w ręku i wycierać każdą łzę, wypływającą spod czerwonych i opchniętych powiek.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Siedziała na mokrych od deszczu schodkach, kręciło jej się w głowie i w tym momencie nie myślała o niczym, była wolna od wszystkich zmartwień. Wzięła kolejnego bucha, po czym wpatrzona w niebo powiedziała, że jest szczęśliwa.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Nasza dalsza konwersacja nie ma najmniejszego sensu merytorycznego, albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, a twoja elokwencja nie jest adekwatna do mojej erudycji, co koliduje z moimi imperatywami, tzn. SPIERDALAJ.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Śpiączka to miły stan. Dob­rze w niego za­paść, kiedy nie można się zde­cydo­wać: żyć czy umierać.
 

 
To uczucie kiedy chcesz o kimś zapomnieć, ale kiedy próbujesz, uświadamiasz sobie jak bardzo Ci na nim zależy i po prostu nie umiesz.
 

 
Czasem myśląc o życiu mam ochotę się rozpłakać. Nie robię tego tylko dlatego że są przy mnie bliscy. Nie chce ich denerwować że coś jest nie tak. Ale gdy zapada zmrok płaczę jak dziecko w poduszkę. Tak trudno jest zatrzymać łzy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Wybacz. Nie wiedziałam, że tylko Ci przeszkadzam w życiu. Już się odsuwam, więcej mnie nie zobaczysz.
 

 
"Usłysz mój krzyk, gdy patrzę, milcząc
Usłysz mój krzyk, gdy płonę ciszą
Usłysz choć raz, gdy Ciebie wołam
lub zabij uczucie, nim mnie pokona"
Marta Bijan
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Zakrywam zapłakaną twarz w dłoniach, tak jak małe dziecko, które myśli, że gdy zamknie oczy, staje się niewidzialne.
 

 
Miała ochotę na dziki taniec w deszczu, na włosy przyklejone do twarzy, na wolność, tę w najpełniejszym i najbardziej niebezpiecznym wymiarze..
 • awatar 204.: Takie chęci trzeba spełniać!
 • awatar MechanicznaKsiężniczka: Yhm... Krótka chwila zapomnienia, to czasami wszystko czego potrzebujemy. Zapomnieć o życiu i wszystkich troskach, ale w jakimś sensie dalej żyć... Dziwne, ale tak to odczuwam. :)
 • awatar I'm Lucky: piękne ^^
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Jak się pieprzy to już wszystko naraz...
 • awatar Edzia90: Tak właśnie bywa! Ale głowa do góry, będzie dobrze :)
 • awatar Panna XOXO: taa.. czasem sobie nie daje z tym rady. ;c
 • awatar 204.: No, a jak inaczej. Nie ma łatwo, niestety.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
Bywało tak, że po prostu przestawałeś się odzywać. nie pojawiałeś się w szkole a gdy dzwoniłam wyłączałeś telefon. pamiętam, że ostatnim razem napisałam Ci - nie rozumiem o co chodzi. kocham Cię, chcę być z Tobą! chcesz to wszystko zniszczyć? na odpowiedź czekałam ponad pięć godzin. w dłoniach kurczowo ściskałam telefon z nadzieją, że może przeoczyłam Twoją wiadomość. w końcu odpisałeś, ciarki przeszły przez całe moje ciało, odczytałam - Szczerze? wszystko mi jedno.. - Taka odpowiedź była gorsza, niż słowa ,,Nie kocham Cię"..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Nie mów mi o straconych godzinach. połowa mojego życia jest stracona na fałszywych ludzi.
 

 
Kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn, którzy potrafią ich słuchać, okazywać im czułość i doprowadzać do śmiechu.
 

 
" Coś pękło, zaczęli żyć na odpierdol i poszło się jebać całe ich piękno"
 

 
Nie pytaj mnie ku*wa czy coś się stało, jeśli widzisz, że nie mogę powstrzymać łez.
 • awatar Zwykła jak zawsze...: Dokładnie, nie będę tłumaczyć, ze oczy mi się pocą!
 • awatar SUPRA: Gdy przychodzi ta cholerna chęć wykrzyczenia całemu światu prawdy, którą ukrywamy w środku, zjawia się myśl, że przecież i tak nikogo to nie obchodzi, nie warto.
 • awatar Peace & Love ☮: Świetny blog :) zapraszam <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Nie poznasz prawdy o człowieku za dnia. Poznasz ja w nocy, kiedy jest on zbyt zmęczony, by nosić maskę. W nocy zobaczysz jego łzy, jego poczucie winy, jego charakter.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›